Wedstrijdkalender zwemmen 2019/2020

Download van de wedstrijdkalender. Lees hier wat wij van zwemmers verwachten voor, tijdens en na de wedstrijden bij ZPC Woerden.  

Datum Wedstrijd Locatie Inzw Start Vakanties
             
September 2019          
za 31 augustus          
zo 1 september          
             
za 7 september          
zo 8 september          
             
za 14 september Nationale masterclubmeet Steenwijk 13.30  14.00  
zo 15 september          
             
za 21 september Vallei 25 Deel1 Veenendaal 13.30 14.00  
zo 22 september Vijfkamp Deel 1 Woerden 13.45 14.15  
             
za 28 september Master circuit Kampen      
za 28 september          
zo 29 september Min-Junioren circuit dl 1 Woerden 13.45 14.15  
             
Oktober 2019          
za 5 oktober          
zo 6 oktober Nationale Competitie deel 1 Gouda      
             
za 12 oktober          
zo 13 oktober Vijfkamp Deel 2 Mijdrecht 14.30 15.00  
zo 13 oktober Verenigingscircuit        
             
za 19 oktober IJsselcup        
za 19 oktober Martinez Cup Amsterdam       start herfstvakantie
zo 20 oktober Martinez Cup Amsterdam        
             
za 26 oktober Master Circuit Emmeloord      
za 26 oktober Kikkersprint Deel 1 Soest      
za 26 oktober Vallei25 Deel 2 Veenendaal 13.30 14.00  
zo 27 oktober         einde herfstvakantie
             
November 2019          
za 2 november          
zo 3 november Nationale Competitie deel 2 Woerden 13.45 14.15  
             
za 9 november          
zo 10 november Regio clubmeet minioren 1 Veenendaal 16.00 16.30  
             
za 16 november Regiokampioenschappen A KB   13.30 14.00  
zo 17 november Regiokampioenschappen A KB   13.30 14.00  
zo 17 november Master circuit Almere Poort 14.45    
             
za 23 november Regiokampioenschappen A KB   13.30 14.00  
zo 24 november Regiokampioenschappen A KB   13.30 14.00  
             
December 2019          
za 30 november Kikkersprint deel 2 Soest      
zo 1 december          
             
do 5 december NJJK KB Eindhoven      
vr 6 december NJJK KB Eindhoven      
za 7 december Regiokampioenschappen B KB        
za 7 december NJJK KB Eindhoven      
za 7 december Vallei 25 Deel 3 Veenendaal 13.30 14.00  
zo 8 december Regiokampioenschappen B KB        
zo 8 december NJJK KB Eindhoven      
             
vr 13 december Swim Cup Amsterdam 50m AB        
za 14 december Min-Junioren circuit dl 2 Vianen 16.45 17.15  
za 14 december Swim Cup Amsterdam 50m AB        
zo 15 december Swim Cup Amsterdam 50m AB        
             
vr 20 december NJK 800-1500m B        
vr 20 december ONK KB Tilburg      
Za 21 december Master circuit Lelystad      
Za 21 december NJK 800-1500m B        
Za 21 december Clubkampioenschappen Woerden 13.00 13.30  
za 21 december ONK KB Tilburg     start kerstvakantie
zo 22 december ONK KB Tilburg      
             
za 28 december          
zo 29 december          
             
Januari 2020          
za 4 januari 6 uur van Nieuwkoop   avond    
za 4 januari          
za 4 januari Master circuit Zwolle      
zo 5 januari         einde kerstvakantie
             
za 11 januari          
zo 12 januari Nationale Competitie deel 3 Rozenburgh 11.30 12.00  
             
za 18 januari Min-Junioren circuit dl 3 IJsselstein 16.00 16.30  
zo 19 januari          
             
do 23 januari ONMK KB        
vr 24 januari ONMK KB        
za 25 januari ONMK KB        
zo 26 januari ONMK KB        
             
Februari 2020          
za 1 februari          
za 1 februari Kikkersprint Deel 3 Soest      
za 1 februari Vallei 25 Deel 4 Veenendaal?? 13.00 17.00  
zo 2 februari          
             
za 8 februari Master circuit Heereveen      
za 8 februari Regio Minioren Club Meet deel 2 Veenendaal 13.30 14.00  
zo 9 februari          
             
za 15 februari          
zo 16 februari verenigings circuit De krommerijn 13.00 17.00  
             
za 22 februari         start voorjaarsvakantie
zo 23 februari          
             
Maart 2020          
za 29 februari          
zo 1 maart         einde voorjaarsvakantie
             
vr 6 maart PSV Arena Cup Eindhoven 50m        
za 7 maart PSV Arena Cup Eindhoven 50m        
zo 8 maart PSV Arena Cup Eindhoven 50m        
zo 8 maart Vijfkamp Deel 3 Diemen 14.30 15.00  
             
za 14 maart          
zo 15 maart Nationale Competitie deel 4 Gouda      
             
za 21 maart          
zo 22 maart verenigings circuit de krommerijn 13.00 17.00  
zo 22 maart Master circuit? Amersfoort ??     of 29 maart
             
za 28 maart Min-Junioren circuit dl 4 Veenendaal 13.30 14.00  
zo 29 maart Master circuit? Amersfoort ?? ?    
             
April 2020          
vr 3 april Swim Cup Den Haag AB        
za 4 april Swim Cup Den Haag AB        
za 4 april          
zo 5 april Swim Cup Den Haag AB        
zo 5 april Vallei 25 Deel 5 Veenendaal 16.00 16.30  
             
do 9 april Swim Cup Eindhoven AB        
vr 10 april Swim Cup Eindhoven AB        
za 11 april Swim Cup Eindhoven AB        
zo 12 april Swim Cup Eindhoven AB        
             
za 18 april          
zo 19 april Vijfkamp Deel 4 Alphen a/d Rijn 14.30 15.00  
zo 19 april Master circuit Alkmaar 13.00    
             
za 25 april         start meivakantie
zo 26 april verenigingscircuit de Krommerijn 13.00 17.00  
             
Mei 2020          
do 30 april ONMK LB        
vr 1 mei ONMK LB        
za 2 mei ONMK LB        
zo 3 mei ONMK LB        
             
za 9 mei Min-Junioren circuit dl 5 Utrecht 13.30 14.00  
zo 10 mei         einde meivakantie
             
za 16 mei Regiokampioenschappen A LB Amersfoort 13.45 14.15  
zo 17 mei Regiokampioenschappen A LB Amersfoort 13.45 14.15  
             
za 23 mei Regiokampioenschappen A LB Amersfoort 13.45 14.15  
zo 24 mei Regiokampioenschappen A LB Amersfoort 13.45 14.15  
             
Juni 2020          
za 30 mei         start pinkstervakantie
zo 31 mei          
             
za 6 juni Regio Minioren Finales Veenendaal 13.30 14.00  
ma 8 juni Regio Minioren Finales Veenendaal 13.30 14.00 einde pinkstervakantie
             
do 11 juni NJJK LB        
vr 12 juni NJJK LB        
za 13 juni Regiokampioenschappen B LB        
za 13 juni NJJK LB        
za 13 juni Vallei 25 Deel 6 Veenendaal?? 13.00    
zo 14 juni Regiokampioenschappen B LB        
zo 14 juni NJJK LB        
             
vr 19 juni ONK LB Rotterdam      
za 20 juni ONK LB Rotterdam      
za 20 juni          
zo 21 juni ONK LB Rotterdam      
             
za 27 juni Speedo Fast Water Meet Amsterdam        
za 27 juni Vijfkamp Deel 5 Nieuwkoop 16.45 17.15  
zo 28 juni Speedo Fast Water Meet Amsterdam        
             
Juli 2020          
za 4 juli Badeend Montfoort 17.30 18.00  
zo 5 juli          
             
za 11 juli          
zo 12 juli          
             
za 18 juli         start zomervakantie
zo 19 juli          

Sponsors